ЦЕНТР
ПРОТИПОЖЕЖНОГО
ЗАХИСТУ
УВІМКНИ БЕЗПЕКУ!
Центр протипожежного захисту - це широкий спектр протипожежних послуг.
Ми пропонуємо комплексні професійні рішення в оптимальні терміни!
детальніше
Роботи та послуги протипожежного призначенняДокументальне та методичне забезпеченняПостачання протипожежного обладнанняВсі види страхуванняКомплексне обслуговування об'єктів
Документація підприємства

Забезпечення  пожежної  безпеки  є  складовою   частиною виробничої   або  іншої  діяльності  посадових  осіб,  працівників підприємств та підприємців, а розробка та введення в дію відповідних організаційно-розпорядницьких документів є необхідною умовою забезпечення протипожежного захисту будь-якого об'єкта. Найменування документів та перелік нормативних актів з питань пожежної безпеки, якими передбачається необхідність розробки  того чи іншого документу наведено в таблиці.

Перелік є орієнтовним, так як частина документів, зазначених в ньому, розробляється за наявності об'єктів та суб'єктів, на які вони розповсюджуються (систем пожежної автоматики, оповіщення, добровільних пожежних дружин, охорони тощо). Разом з тим  при необхідності додатково можуть розроблятися, вестися і діяти   документи, передбачені вимогами відомчих, галузевих та інших нормативних актів з питань пожежної безпеки.
 
Повний пакет організаційно-розпорядницьких документів по забезпеченню протипожежного режиму саме на Вашому підприємстві Ви можете замовити за відповідною формою.
Центр протипожежного захисту, 2011 © Всі права звстережено    Про центр Послуги Партнерам Контакти
Разроблено в студії GLORANCE