ЦЕНТР
ПРОТИПОЖЕЖНОГО
ЗАХИСТУ
УВІМКНИ БЕЗПЕКУ!
Центр протипожежного захисту "ФЕНІКС" - це широкий спектр протипожежних послуг.
Комплексні професійні рішення в оптимальні терміни! Ми працюємо задля Вашої безпеки!

детальніше
Роботи та послуги протипожежного призначенняДокументальне та методичне забезпеченняПостачання протипожежного обладнанняКомплексне обслуговування об'єктівМонтаж та проектування СКС (СКУД, Домофонів, Відеоспостереження)
Обслуговування кран-комплектів

Пожежні кран-комплекти - засіб пожежогасіння з джерелом постійного водопостачання
Їх використовують на початковій стадії розвитку пожежі до того, як будуть задіяні більш потужні сили протипожежного захисту.

Режим експлуатації  пожежних кран-комплектів розрахований на тривалий період, тому для забезпечення їх постійної готовності до застосовування  пунктом 6.3.2.6. Правил пожежної безпеки передбачено періодичні (не менше як один раз на шість  місяців) технічні обслуговування і перевірки на працездатність шляхом  пуску  води з реєстрацією   результатів   перевірки   у спеціальному журналі обліку технічного обслуговування.

Для провадження діяльності з технічного обслуговування   пожежних кран-комплектів діюче законодавство  вимагає від суб’єкта господарювання отримання ліцензії у відповідності до Ліцензійних умов.

Ми маємо зазначену ліцензію та готові надати Вам висококваліфіковані послуги в обсязі, передбаченому державним стандартом України  ДСТУ EN671-3:2005 (EN671-3:2000, IDT)
Центр протипожежного захисту, 2011 © Всі права звстережено    Про центр Послуги Партнерам Контакти
Разроблено в студії GLORANCE